خدمات مونتاژ ماشینی SMD MOUNTING

گروه مهندسی مداریران با بهره گیری از پیشرفته ترین خطوط مونتاژ و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و همچنین نیروی کار متخصص آماده ارایه خدمات مونتاژ ماشینی به تولیدکنندگان حوزه الکترونیک ، مخابرات و فن آوری اطلاعات می باشد.
این مجموعه دارای یک خط مونتاژ SMD با مشخصات زیر می باشد:
دستگاه PICK & PLACE مورد استفاده در خط مونتاژ گروه مهندسی مداریران ساخت شرکت JUKI ژاپن بوده و دارای دقت و سرعت فوق العاده بالایی می باشد . این دستگاه قادر به مونتاژ پکیج های SMD تا اندازه 0201 و 1005 بوده و قابلیت مونتاژ BGA با PITCH 0.03mm را داراست .
این دستگاه جهت مونتاژ قطعات از دو تکنولوژی لیزر و HIGH RESOLOTION CAMERA جهت دقت بالای مونتاژ قطعات حساس مانند BGA و QFB وانواع کانکنورهای خاص با ابعاد 74*74 mm یا 50*150 mm با ارتفاع 25 mm استفاده میکند.
این دستگاه قابلیت مونتاژ بردهای الکترونیکی ( PCB ) با ابعاد 800*360 mm با سرعت 20200 قطعه در ساعت را با 7 نازل دارد.
لازم به ذکر است این دستگاه یکی از پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه مونتاژ SMD داخل کشور عزیزمان ایران بوده که هم اکنون قابلیت ارایه خدمات به هموطنان عزیز را دارد.
دستگاه OVEN REFLOW مورد استفاده در خط مونتاژ گروه مهندسی مداریران یک از بهترین و با کیفیت ترین دستگاههای دنیا ساخت شرکت VITRONIC SOLTEC بوده و دارای 9 ناحیه حرارتی و 3 ناحیه خنک کننده میباشد . دمای تنظیمی نواحی حرارتی با 1 درجه سانتیگراد خطا قابل تنظیم بوده و ناحیه بالا و پایین برد جهت مونتاژ دو روی بردهای الکترونیکی قابلیت تنظیم مجزای درجه حرارت را داراست .
دستگاه SOLDER PASTE PRINTER خط مونتاژ گروه مهندسی مداریران یک دستگاه نیمه اتومات ساخت شرکت TWS ایتالیا می باشد که از دقت فوق العاده بالایی برخوردار بوده و ابعاد استنسیل مورد استفاده در این دستگاه 650*550 mm می باشد.
خمیر قلع ( SOLDER PASTE ) مورد استفاده در فرآیند مونتاژ ساخت کارخانه KESTER می باشد که دارای انواع گوناگون جهت مصارف مختلف با توجه به نیاز محصولات گوناگون می باشد که با توجه به پروفایل دمایی ارایه شده توسط شرکت سازنده قابل انتخاب بوده و به کیفیت بالاتر مونتاژ منتج خواهد شد.