درباره مداریران

گروه مهندسی مداریران جهت مونتاژ ماشینی بردهای الکترونیکی در سال 1395 شروع به فعالیت نمود و با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات بروز و پیشرفته و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد و نیروی کار مجرب و آموزش دیده اقدام به ارایه خدمات به مجموعه های دانش بنیان و فعالین و تولیدکنندگان حوزه IT و الکترونیک نموده است .
این مجموعه قابلیت مونتاژ انواع بردهای الکترونیکی اعم از DIP و SMD را داراست و همچنین در حوزه تهیه و توزیع قطعات الکترونیکی و فروش خمیر قلع و تهیه انواع استنسیل مورد استفاده در پرینترهای خمیر قلع نیز فعالیت داشته و در خدمت مشتریان عزیز می باشد.
دستگاههای و تجهیزات مورد استفاده از بهترین و دقیق ترین و به روز ترین دستگاهها بوده و جهت تولید محصولات پیشرفته الکترونیکی و کامپیوتری استفاده می گردد.

خدمات برتر ما

ارائه خدمات باکیفیت مطابق با استانداردهای روز

قطعات الکترونیک COMPONENT 80%
خدمات مونتاژ SMD MOUNTING 95%
تامین خطوط مونتاژ SMT LINE SOLUTION 90%
قطعات و لوازم یدکی ACCESSORY 95%

استفاده از ماشین آلات بروز و پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت و دارای استاندارد جهانی و بهره گیری از نیروی کار آموزش دیده و مجرب باعث شده که خدمات ارایه شده توسط گروه مهندسی مداریران در تراز استانداردهای جهانی بوده و جوابگوی مهندسان و طراحان حوزه الکترونیک در داخل کشور عزیزمان ایران باشد .

گروه مهندسی مداریران تمام توان خویش را به کار گرفته تا با بهره گیری از خطوط مونتاژ پیشرفته و کاملا اتوماتیک در حداقل زمان ممکن به ارایه خدمات مونتاژ بردهای الکترونیک مبادرت نماید.

گروه مهندسی مداریران با بهره گیری از تیم متخصص و آموزش دیده در این حوزه ، آماده ارایه مشاوره در جهت تامین خطوط مونتاژ ماشینی محصولات حوزه الکترونیک و همچنین خدمات مونتاژ بردهای الکترونیکی و تهیه قطعات الکترونیکی و مواد مصرفی این حوزه می باشد .